Patarimai

Patarimai, kurie padės jums ilgiau džiaugtis priaugintomis blakstienomis:

  • Pirmą parą nešlapinkite blakstienų. Po priauginimo ar korekcijos svarbi pirmoji para, nepatartina jų šlapinti, maudytis karštame duše, kadangi klijai vis dar džiūva ir drėgmė pablogintų jų sukibimą.
  • Nenaudokite riebių kosmetikos priemonių. Reikėtų vengti teptis riebiais kremais, valikliais, prausikliais, kreminiais šešėliais, pudra, tušu ar laineriu, nes šių priemonių sudėtyje esančios medžiagos tirpdo klijus.
  • Nesilankykite saunoje. Pirtis, sauna ar karšta vonia su druskomis, taip pat kaip ir riebios kosmetikos priemonės prisideda prie klijų tirpimo, gali sutrumpinti klijų veikimo laiką.
  • Plaukite akis. Nešiojant dirbtines blakstienas reiktų nepamiršti jų plauti su vandeniu, o jei yra galimybė ir su vaikiško šampūno mišiniu, taip galima puikiai išplauti tarp blakstienų susikaupusius nešvarumus. Ypač reikalinga praplauti akis prieš korekciją, nebijant jų gausesnio kritimo.

Šie patarimai pravers moterims/merginoms, kurios siekia maksimaliai ilgai išlaikyti dirbtines blakstienas. Dažniausiai dirbtinės blakstienos laikosi apie 3 savaites, po šio laiko reikėtų atlikti korekciją. Dėl paslaugų užsakymo, kainų ar informacijos teirautis nurodytu telefonu ar kitais kontaktais.